Uroczyste otwarcie Niepublicznego Przedszkola im. Św. Jana Pawła II w Iwkowej

Cannot find rok-2015-2016/Otwarcie-przedszkola subfolder inside /home/uniwerek/domains/uniwerekmalucha.pl/public_html/images/sampledata/rok-2015-2016/Otwarcie-przedszkola/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:LiteSpeed
Client OS:Unknown
PHP:7.0.33

 Uroczyste otwarcie

17 październik 2015r. był szczególnym dniem w historii naszego Przedszkola i naszej rodziny. W tym dniu odbyło się otwarcie i poświęcenie budynku. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, na której został poświęcony obraz z wizerunkiem naszego patrona Św. Jana Pawła II. Swoją obecnością zaszczycili nas liczni goście w osobie ks. Proboszcza Józefa Gurgula, który dokonał poświęcenia i ks. Piotra Fryzowicza, wójta Gminy Iwkowa Bogusława Kamińskiego, przedstawicieli oświaty, dyrektorów przedszkoli i szkół naszej gminy, przyjaciół, sąsiadów oraz naszych maluszków z rodzicami. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez dzieci i nauczycieli, którzy w ten sposób chcieli powitać gości i zaprezentować nasze przedszkole. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki  i tańczyły. Maluszki zostały nagrodzone oklaskami i drobnymi upominkami.

Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy za serdeczne życzenia, gratulacje i wspaniałe prezenty, które będą służyły naszym dzieciom w ich edukacji przedszkolnej.

Zapraszamy do fotorelacji ...

Łucja i Wiesław Grzymek

 

 

 

Uniwerek Malucha © 2015