DZIEŃ DZIECKA - PIKNIK NA ZIELONEJ TRAWCE

Cannot find rok-2015-2016/dzien-dziecka subfolder inside /home/uniwerek/domains/uniwerekmalucha.pl/public_html/images/sampledata/rok-2015-2016/dzien-dziecka/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:LiteSpeed
Client OS:Unknown
PHP:7.0.33

DZIEŃ DZIECKA - PIKNIK NA ZIELONEJ TRAWCE

Dzień Dziecka to ważne święto dla każdego malucha. W naszym przedszkolu dzień 1 czerwca 2016 był szczególny i wyjątkowy, poświęcony dzieciom oraz mający na celu wywołanie uśmiechu na twarzach i radości w sercach dzieci.

Dzieci uczestniczyły w przygotowanych zabawach plastycznych oraz ruchowych.

Przedszkolaki wspaniale, wesoło i ciekawie spędziły czas na placu przedszkolnym, jednocześnie ćwiczyły cierpliwość oczekując na swoją kolej
w zabawie.

Dzieci bawiły się w piaskownicy tworząc niezwykłe budowle, puszczając bańki mydlane, biorąc udział w zabawach z chustą animacyjną, uczestnicząc w rozgrywkach sportowych grając w piłkę nożną oraz koszykówkę. Dopełnieniem dnia pełnego atrakcji były zabawy ruchowe w krainie zabaw i rekreacji „TUTUŚ”.

Po wyczerpującej zabawie dzieci zajadały smaczne kiełbaski upieczone na grillu oraz sałatkę owocową na deser. Dzień Dziecka jest okazją do spędzenia dodatkowego czasu z dziećmi, okazania im miłości, troski oraz zainteresowania ze strony dorosłych.

wychowawca:

Paulina Baniowska

Uniwerek Malucha © 2015