WAKACJI CZAS !!!

Cannot find rok-2015-2016/Wakacji-Czas subfolder inside /home/uniwerek/domains/uniwerekmalucha.pl/public_html/images/sampledata/rok-2015-2016/Wakacji-Czas/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:LiteSpeed
Client OS:Unknown
PHP:7.0.33

WAKACJI CZAS !!!

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

Już minął pierwszy rok w naszym przedszkolu. 23 czerwca 2016 r. dzieci uroczyście zaprezentowały swoje umiejętności przed swoimi rodzicami. Wspominały pierwsze dni w przedszkolu i pokazały jak wiele już potrafią. Piękne tańce i recytacja wierszyków została nagrodzona gromkimi brawami. Dzieci otrzymały od wychowawcy swoje pierwsze Dyplomy oraz drobny upominek od Pani Dyrektor. Po zakończonej akademii wspólnie udaliśmy się do kościoła na Mszę Świętą, by podziękować Bogu za szczęśliwie miniony rok.

Choć rok przedszkolny się już skończył i rozpoczęły się wakacje, w naszym przedszkolu wciąż gwarno. Pracujemy i bawimy się jeszcze cały lipiec. Zapraszamy, więc wszystkie dzieci na WAKACJE W UNIWERKU MALUCHA.

 

 

Uniwerek Malucha © 2015