Rozpoczęcie roku przedszkolnego 2016r.

Cannot find rok-2016-2017/rozpoczecie-roku-przedszkolnego subfolder inside /home/uniwerek/domains/uniwerekmalucha.pl/public_html/images/sampledata/rok-2016-2017/rozpoczecie-roku-przedszkolnego/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:LiteSpeed
Client OS:Unknown
PHP:7.0.33

Witamy w naszym przedszkolu!!!

Rozpoczął się nowy rok przedszkolny. Minęły już słoneczne, pełne rodzinnych wzruszeń wakacje i nadszedł czas powrotu do przedszkola. Dzieci wróciły wypoczęte, opalone i trochę już stęsknione za swoimi zabawkami. Tutaj rozpoczyna się na nowo przygoda dla dzieci od 3 do 6 lat. Jesteśmy wsparciem dla rodziców, którzy ODGRYWAJĄ DECYDUJĄCĄ I NIEZASTĄPIONĄ ROLĘ w wychowaniu swoich pociech. Wspieramy Was drodzy rodzice, którzy cenicie sobie indywidualny i twórczy rozwój swojego dziecka. W wychowaniu sięgamy do źródeł chrześcijaństwa. Rozpoczynamy ten nowy rok przedszkolny z Bogiem, polecając nasze dzieci, rodziców oraz wszystkich pracowników Bożej opatrzności. Prosimy o orędownictwo naszego patrona św. Jana Pawła II, by czas spędzony w naszym przedszkolu był czasem błogosławionym. Będziemy uczyć i wychowywać poprzez różnorodne zajęcia:

  • - Zabawa w teatr „Słuchamy, doświadczamy, własne sztuki wystawiamy”
  • - Gimnastyka korekcyjna „W zdrowym ciele, zdrowy duch”
  • - Terapia logopedyczna „Chcę pięknie mówić”
  • - Regionalna edukacja „Na co dzień i od święta”
  • - Język angielski w zabawie i piosence
  • - Zabawa z piosenką „ W świecie rytmów i melodii”
  • - Bajkoterapia, muzykoterapia
  • - Zabawa w bajkolandzie „TUTUŚ”

Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas będzie pełen uśmiechu, zabawy, niezapomnianych przygód i wspaniałych przeżyć.

Uniwerek Malucha © 2015